O Nas

logoEP

            EuropaPigeons.eu to portal który powstał w wyniku połączenia właścicieli witryn z różnych krajów europy wraz z polskim serwisem PasjaGolebie.pl. Jesteśmy firmą która znajduje się w Polsce jednak podejmujemy działania na różnych płaszczyznach w atrakcyjnych dla polskich hodowców regionach Europy.

              Naszym celem jest ułatwienie Państwu dostępu do wschodnich rynków zbytu za pomocą nowoczesnej platformy handlowej. Działania jakie podejmujemy obejmują komunikację marketingową, negocjacje z czołowymi hodowcami, a także zapewnienie bezpiecznego i kompleksowego transportu Państwa gołębi i przedmiotów w krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

             Nasz portal z czasem będzie się rozwijać dostarczając Państwu również bazę wiedzy, materiałów wideo i  narzędzi przydatnych przy hodowli gołębi  i nie tylko. Prace związane z portalem podzieliliśmy na moduły i w tej chwili pracujemy w pocie czoła aby dostarczyć rozwiązanie nowoczesne i kompleksowe. Obecnie działamy nad platformą multimedialną skupiającą najlepsze polskie i zagraniczne filmy, ażeby jeszcze bardziej ułatwić Państwu przeglądanie naszego serwisu, uruchomiliśmy polską domenę –www.egolebie.pl.

                     EuropaPigeons jako platforma handlowa to nie jedyna nowość jaką chcielibyśmy wprowadzić na polski rynek i mamy nadzieje, że będą  Państwo regularnie śledzić nasze poczynania.  Liczymy także na komentarze odnośnie portalu i naszych działań, pozytywnych jak i negatywnych – chcemy jak najbardziej dostosować się do Państwa potrzeb, a konstruktywna krytyka zawsze ku temu sprzyja.

W tym miejscu chcielibyśmy również sprecyzować, że nie chcemy odbierać rynku  obecnymi na polskim rynku witrynami aukcyjnym. Uważamy, że zdrowa i uczciwa konkurencja jest potrzebna rynkowi, a dzięki niej zawsze zyskują klienci. Uważamy również, że jesteśmy w stanie zaoferować Państwu coś nowego i innowacyjnego, a możemy tego dokonać ponieważ jesteśmy młodym polskim zespołem wspartym doświadczeniem szanowanych hodowców z całej europy.

Właściciele portalu EuropaPigeons.eu

Kontakt:
[email protected]
PL +48 724 877 777 
DE +49 175 587 49 46
W przypadku problemów z funkcjonowaniem portalu, logowaniem i wystawianiem aukcji:
[email protected]
+48 665 084 874

Dane firmy:
PHU KMGK
Głuchów Górny 141,
55-100 Trzebnica
NIP: 915-172-61-36
Regon: 020903270

Translate »