europapigeons.eu

Darek 31.01.2021

5f8aadca6f16e8ce3a4fda89aa77cfd8c6cbc3e.jpg

Polecane: oto wyniki

  • 5f8aadca6f16e8ce3a4fda89aa77cfd8c6cbc3e.jpg
  • Wedge - szybki router wirtualny

Nieustannie pracuję nad poprawą moich umiejętności sieciowych. Niedawno po kilku miesiącach intensywnego użytkowania zdecydowałem, że chcę spróbować zmienić router na router mesh. Wcześniej znalazłem możliwość korzystania z sieci bez zabezpieczeń. Nie było to łatwe zadanie, ale udało mi się to zrobić.

Sieci kratowe nie są nowym pomysłem. W przeszłości ustawiano je zwykle na specjalnych talerzach. Obecnie są to routery. Dzięki temu możliwe jest połączenie z siecią z odpowiednim bezpieczeństwem.

Odkryłem również, że w tej chwili usługa WLAN (która jest świadczona przez sieć mesh) nie jest tak zła, jak myślałem. Operator sieci WLAN, dzięki wykorzystaniu swojego komputera, przez wiele lat był szkolony w zakresie obsługi sieci. Wiemy również, jak znaleźć osoby gotowe i chętne do pomocy i rozwiązywania problemów. Więc drugą opcją była sieć kratowa, ale nie miałem tyle szczęścia z usługą WLAN.

Zdecydowałem się skorzystać z sieci kratowej, którą zazwyczaj oferuje router sieci kratowej. W tym przypadku instalacja składała się z rozdzielnicy sieciowej i anteny. Więc pierwszym zadaniem było połączenie się z siecią. Na szczęście większość dostawców usług internetowych w sieci udostępnia takie rozwiązanie. Następnie możesz wybrać odpowiedni interfejs, czyli interfejs routera, z którego sieć mesh będzie mogła łączyć się z siecią.

Najważniejszą rzeczą w sieci kratowej jest karta interfejsu. Musi być odpowiednio zaprogramowany. Ważne jest również rozróżnienie odpowiedniego typu kart sieciowych typu mesh. Służą do bezpośredniego łączenia się z Internetem i mogą być siecią kratową lub siecią urządzeń. Karty sieci WLAN mają zwykle różne kolory, liczbę kanałów i typ siły sygnału.

Polecane: Montaż Paneli Fotowoltaicznych Wronki

Tagi: router sieć zdecydowałem połączenie pkp pisz olsztyn połączenie dwóch routerów kablem połączenie szeregowe