Mistrzostwa – Lista uczestników

lista

L.P. Imię i nazwisko Okręg Oddział
1 Kalicki-Pałucki Kraków Wawrzeńczyce-Niepołomice
2 Lipski Jan Wrocław Gniechowice
3 Buttner Arkadiusz Poznań Poznań
4 Palarski Dominik Wrocław Milicz
5 Palarska Magdalena Wrocław Milicz
6  Struzik Jacek  Gdańsk  Malbork
7  Cieśla Zbigniew  Kraków  Nowe Brzesko
8  Cerski Mariusz Toruń  Grudziądz
9  Cerski Sławomir Toruń Grudziądz
10  Podkówka-Zajączkowski  Opole  Kluczbork
11  Toma Arkadiusz  Piotrków Tryb.  Piotrków Tryb.
12  Cymer Grzegorz  Wrocław  Czeszów
13  Jankowski Łukasz  Wrocław  Wrocław
14  Szewczyk-Libumski  Bydgoszcz  Bydgoszcz
15  Stolarczyk Robert  Legnica  Wojcieszów
16  Liebner Wojciech  Kalisz   Kępno
17  Garda Stanisław  Opole  Niemodlin 2
18  Serczyk Andrzej  Kraków  Kraków
19  Serczyk Dominika  Kraków  Kraków
20  Krzywdziński Jacek  Kraków  Kraków
21  Taciak Piotr  Kalisz  Jarocin
22  Ebelewicz-Walkowiak  Poznań  Mosina
23  Kulczycki Paweł  Legnica  Bolków
24  Blecharz Team  Legnica  Chojnów
25  Kociuba Zbigniew  Legnica  Chojnów
26  Chęciński Wiesław  Legnica  Chojnów
27  Kostrój Mateusz i Roman  Legnica  Chojnów
28  Szymczak Mariusz  Wrocław  Wrocław-Długołęka
29  Chrąchol-Piech  Wrocław  Trzebnica
30  Kaziuk Marek  Legnica Wojcieszów
31  Baranowski Team  Warszawa  Łochów
32  Piekut Sylwester  Warszawa  Łochów
33  Sztukowski Eugeniusz  Kalisz  Odolanów
34  Kurzawski Paweł i Łukasz  Leszno  Kościan
35  Kowalczyk Zbigniew  Wrocław  Milicz
36  Tetkowski Krzysztof  Gdańsk  Malbork
37  Sasiński Mariusz  Piła  Trzcianka
38  Staniszewski Jarosław  Kraków  Wawrzeńczyc-Niepołomice
39  Jerdonek Jarosław Wrocław  Trzebnica
40  Kubacki Andrzej  Rzeszów  Jasło
41  Dubis B. & Smoleń L  Rzeszów  Jasło
42  Dziuban Jan  Rzeszów  Jasło
43  Kamiński L. & Wojdyla R.  Rzeszów  Jasło
44  Wojdyla E.  Rzeszów  Jasło
45  Kozubal Adam  Rzeszów  Jasło
46  Mielczarek Przemysław  Częstochowa  Przystań
47  Jarnicki-Kosmala  Wrocław  Wrocław-Długołęka
48  Łyjak Marek & Andrzej  Lublin  Puławsko-Opolski
49  Leszczyński Krzysztof  Toruń  Grudziądz
50  Szypa Zbigniew  Wrocław  Czeszów
51  Ruściński Zdzisław  Wrocław  Trzebnica
52 Rutecki Jarosław Zielona Góra Krośnieńsko-Gubiński
53 Wojsa-Dudarewicz Opole Zawadzkie
54 Lech Robert  Wrocław  Brzeg Dolny
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99

 

Translate »